רוצים את הדומיין? פנו אלינו לפרטים נוספים [email protected]

ג'ינגל - חוויה מוזיקלית בשביל העסק שלך

קריין

הוא אדם הקורא טקסט אל מול קהל, אל מול מצלמות הטלוויזיה, בזמן שידורי הרדיו או על במה,או באולפן ההקלטות המקצועי ;לעתים מדובר בקריין חדשות אשר קורא את מבזקי החדשות אשר מוגשים לו על ידי עורך החדשות. ולעיתים מדובר על קריין המקריא את הפרסומות שהקופירייטר; כתב לו
עשוי להקריא את שמות השירים והזמרים בערב זמר או לספר סיפור מוקלט על קלטת.
להקריא פרסומות ברדיו, 
 הוא מקריא את;הטקסט הפרסומי (פרסומת) שלך;ויוצר קריינות מקצועית באולפן ההקלטות בכדי שנוכל להעלות לך אותה לנייד לזמן ההמתנה במידה וזה פאנטון עסקי או לחילופין לאתר שלך ברשת אם הקריינות היא אתר האינטרנט של העסק / חברה, 
למצגת שתציג במשרדך לעובדיך וכו' .. או למרכזייה ולנתבי השיחות הנמצאים בעסק שלך .

 יש תכונות חשובות הנחוצות מפאת מקצועו, לדוגמה דיבור ברור, הכרה טובה של השפה (בכדי למנוע שגיאות הקראה ושגיאות לשוניות בדיבור).
קול נעים לשמיעה וצלול,

במהדורות חדשות ובתוכניות רדיו, ובכלל למציגי דבר כלשהו, לעתים נדרשת יכולת אלתור בו במקום, הבנת החומר אותו הוא מעביר לקהל שלו ותקשורת טובה עם אנשים. קריינים ברדיו ובאולפנים (דוגמת אולפן חדשות או אולפן של תוכנית על מדע) לעתים מראיינים אורחים וחשוב שיידעו ;להוציא; ממרואייניהם את המידע אותו הם מבקשים. 
קריינים משמשים במהדורות חדשות כמגישי המהדורה, והגבול בין המושגים מטשטש, 
במידה והקריין מקליט את הקריינות באולפן המקצועי בכדי לשמש אותה לבעלי עסקים;לפרסומות ולהצגה;והעברת מסר;הכתיבה העסקית היא גם מרכיב;חשוב בתהליך הקריינות וההקראה של הטקסט.
בתוכניות ילדים ניתן למצוא קריין שקורא את הסיפור ומדבב את הדמויות, ובמשחקי ספורט יש לרוב